Topol Show

Nákup jednotlivého příspěvku

Přístup k příspěvku: Audio 22: Manželství pro všechny je zástupné téma. Lásku, sex a manželství garantovat nelze, říká Mirek Topolánek

Cena: 49 CZK


Vaše e-mailová adresa

Na tento mail pošleme potvrzení platby a tímto mailem se budete přihlašovat.

Neplatná mailová adresa
Máte už účet? Přihlaste se.

Vyberte platební metodu

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Potvrzení o koupi vám přijde na zadaný e-mail. Nastavení platby, popřípadě její zrušení, můžete kdykoli provést z uživatelského nastavení. Předplatné technicky zajišťuje společnost Gazetisto, s.r.o. v souladu se svými Obchodními podmínkami a reklamačním řádem

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.